Vítejte na webové prezentaci společnosti OKAY PLAST s.r.o.

Vyrábíme plastová, dřevěná a hliníková okna vysoké kvality.

Dovolte, abychom Vám představili naši společnost, která vznikla v roce 1994 se zaměřením na výrobu a montáž plastových, později pak hliníkových a dřevěných oken a dveří a na další činnosti s tím spojené. Výrobní závod v Sobotce, produkující plastové a hliníkové výrobky, byl v roce 2006 rozšířen o výrobní závod ve Vysokém Veselí, který je zaměřen na výrobu eurooken a dřevěného sortimentu. Oba závody jsou vybaveny moderními technologiemi. Od roku 2007 se společnost zabývá taktéž stavební činností a podílela se již na výstavbě několika projektů.

Patříme v oboru k firmám střední velikosti s již vybudovanou tradicí. Jsme firma s českým kapitálem a naší filozofií je umět uspokojit požadavky každého zákazníka. Naše výrobní linky jsou vybaveny technologiemi a zaměřeny i na výrobu atypických prvků. Naši kvalifikovaní pracovníci jsou připraveni realizovat jakoukoliv zakázku včetně složitých či jakkoliv nestandardních prvků.


Změna provozovny

v roce 2020 proběhlo stěhování ze Sobotky do provozovny ve Vysokém Veselí, Prof. Seemana 289, kde nyní je výroba plastových, dřevěných a hliníkových oken.


PLASTOVÁ OKNA

Divize plast již od samého počátku vyrábí okna z profilového systému REHAU (SRN). Je to producent okenních profilů, který působí na trhu v Západní Evropě od konce 50 let minulého století. (více)

DŘEVĚNÁ OKNA

Divize dřevo nabízí výrobky z vysoce kvalitních třívrstvých lepených lamel, opracovaných na moderních strojích s nástroji OMAS, které právem patří mezi evropskou špičku. (více)

HLINÍKOVÁ OKNA

Divize hliník zpracovává již několik let profilovou řadu SCHUCO. Soustřeďuje se nejen na průmyslové stavby, ale i vchodové sestavy, (více)

Dbáme na komplexní služby

Dodáváme širokou škálu příslušenství (parapety, žaluzie, rolety, sitě proti hmyzu, ..). Zárověň zajištujeme zednické práce související s výměnou stavebních výplní, vyzdívky a u větších objektů i zateplování fasád.


Firma je zapsána v OR KS v Hradci Králové, odd. C, vložka 6021, IČ : 60935294, DIČ : CZ 60935294.